OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. BOŻE NARODZENIE – 25 grudnia 2022 r.

  1.  Dziękujemy za ofiarowane choinki do Sanktuarium rodzinom Cielochów z Sarnowa, Gizów z Wysokiego Koła i Szczepaniaków z Gniewoszowa. Dziękujemy tym wszystkim którzy je wycieli, ustawili, ustroili, za przygotowanie szopki, a także za posprzątanie świątyni mieszkańcom z Marianowa. Bóg zapłać za ciasto, pieczywo i inne dobroci na stół świąteczny.
  2. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.
  3. W najbliższy piątek 30 grudnia święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17.00.
  4. W sobotę 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu, będziemy przepraszać za popełnione grzechy. Będziemy również prosić o błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami i naszą Ojczyzną.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – w Sanktuarium możemy uzyskać odpust zupełny.
  6. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy po Nowym Roku, 3 stycznia. Szczegółowy program kolędy podamy wkrótce.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie.
  8. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek – Święty Jan Apostoł; w środę – Święci Młodziankowie; w piątek – Święta Rodzina, Jezus, Maryja i Józef.
  9. W najbliższą sobotę na 9.00 zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Markowoli od p. Jasika, przy drodze do nr 11a.