OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27 listopada 2022 r.

  1.  W czasie Adwentu zapraszamy na roraty o godz. 6.00. O godz. 5.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Dodatkowo roraty z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.
  2. Dziś na każdej Mszy św. błogosławimy opłatek, którym podzielimy się w wigilijny wieczór. Niech będzie on znakiem jedności całej naszej wspólnoty parafialnej. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na utrzymanie pana organisty. Opłatek, a także świece caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są do nabycia w zakrystii po Mszy św.  
  3. W najbliższy 1. piątek miesiąca możliwość spowiedzi św. od godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie ze wspólnotą „Margaretek”, natomiast Koła Żywego Różańca swoje spotkania formacyjne będą miały w pierwsze niedziele miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00.
  4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych o godz. 10.00, dlatego na 13.00 zapraszamy do sprzątania świątyni mieszkańców Boguszówki–Stawki. O poprowadzenie Różańca przed Cudownym Obrazem w następną niedzielę o 16.30 prosimy KŻR św. Józefa.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont drugiej wieży: z Opatkowic – 100 zł, z Kolonii Markowola – 200 zł i z Regowa Starego – 400 zł.
  6. W najbliższą niedzielę ofiary do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.