OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13 listopada 2022 r.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Święta Niepodległości w naszym sanktuarium. Na Mszy za Ojczyznę byli obecni przedstawiciele Urzędu Gminy, delegacje szkół z nauczycielami, strażacy, poczty sztandarowe oraz parafianie i goście. Dziękujemy szkole podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie za posprzątanie i piękne oświetlenie cmentarza wojennego.

W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii wraz z rodzicami na comiesięczne spotkanie.

Następna niedziela Chrystusa Króla to święto patronalne Służby Liturgicznej Ołtarza. Zapraszamy wszystkich ministrantów naszej parafii na Mszę św. o godz. 9.00, w czasie której odnowią swoje przyrzeczenia.

Przeżywamy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami złożonymi do puszki możemy pomóc zwłaszcza osobom, które pozostały na Ukrainie.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła, a w następną sobotę na 9.00 zapraszamy mieszkańców z Powiśla. O poprowadzenie Różańca przed Cudownym Obrazem w następną niedzielę o 16.30 prosimy KŻR z Markowoli.

Bóg zapłać za ofiarę złożoną na remont drugiej wieży z Regowa Nowego – 100 zł. Ofiary z dzisiejszej tacy zostaną przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.