OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11 września 2022 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom Regowa Starego za przewodniczenie dożynkom, przygotowanie pięknych dekoracji i wieńca dożynkowego, a także za posprzątanie kościoła. Dziękujemy również starostom oraz mieszkańcom Wysokiego Koła, Kolonii Regów, Markowoli i Boguszówki za przepiękne wieńce. Bóg zapłać wszystkim za przyniesione dary na stół.
  2. W następną niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Tradycyjnie zapraszamy uczniów klas pierwszych na Mszę św. o godz. 9.00, w czasie której poświęcimy tornistry i wszelkie przybory szkolne. Zapraszamy na tę Mszę św. również dzieci klas trzecich, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami.
  3. Bóg zapłać za kwiaty i posprzątanie kościoła mieszkańcom z Regowa Nowego, a w sobotę na 9.00 zapraszamy Wysokie Koło (nr 1-6). O poprowadzenie Różańca przed Cudownym Obrazem w następną niedzielę o 16.30 prosimy KŻR z Markowoli.
  4. Następna niedziela to 3. niedziela miesiąca – taca na potrzeby Sanktuarium.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z radą parafialną.
  6. Dziś składając ofiarę do puszki, będziemy mogli wesprzeć działalność naszej diecezjalnej Caritas. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wymianę pieca centralnego ogrzewania w Domu dla Dzieci oraz dofinansowanie zakupu samochodu, którym dzieci są dowożone do szkół, placówek i poradni specjalistycznych.