OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 1 stycznia 2023 r.

W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Po Mszy św. o 9.00 zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci ze szkoły z Wysokiego Koła, a w następną niedzielę wystąpią dzieci ze szkoły z Opatkowic. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu przeznaczone są na misje. Młodzież przygotuje kredę i kadzidło, a ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone na duszpasterstwo młodych w naszej parafii.

Również w Trzech Króli o godz. 18.00 zapraszamy na charytatywny koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu artystów z Projektu SPS. Tym razem wspieramy Marcelka.

Wymieniono reprodukcję św. Jana Pawła II na obraz ręcznie malowany. Jest zawieszony przy schodach prowadzących do kaplicy Cudownego Obrazu. Obraz zostanie poświęcony 22 stycznia na sumie.

Wizyta duszpasterska, zwana kolędą jest jedną z form duszpasterskich stosowaną w wielu Kościołach chrześcijańskich. Podstawowym celem wizyty duszpasterskiej jest modlitwa księdza z parafianami w ich domach, a także poświęcenie domu i udzielenie błogosławieństwa dla rodziny na cały rok. Program kolędy:

 WTOREK, 3 stycznia (od 9.00)

Kol. Regów (1. ksiądz), Regów Stary od nr 68 do 44 (2. ksiądz)

ŚRODA, 4 stycznia (od 9.00)

Markowola (1. ksiądz), Kol. Markowola (2. ksiądz)

CZWARTEK, 5 stycznia (od 9.00)

Regów Stary (1. ksiądz od Nowego Regowa, 2. ksiądz od nr 43)

Dziękujemy za posprzątanie świątyni dwom paniom z Markowoli. W najbliższą sobotę na 9.00 zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Markowoli kolejne domy do nr 22.

Bóg zapłać ofiarodawcom na remont wieży. Ofiarę złożyły rodziny z Kolonii Opatkowice – 200 zł i z Podmieścia – 100 zł.