OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25 września 2022 r.

Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. Codziennie o godz. 16.30 zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież, szczególnie kandydatów do Bierzmowania.

Od piątku trwa nowenna do Matki Bożej Wysokolskiej przed uroczystością odpustową o 16.30. Zapraszamy do poprowadzenia Różańca:

– w poniedziałek – KŻR św. Józefa,

– we wtorek – KŻR z Leokadiowa,

– w środę – KŻR z Regowa,

– w czwartek – KŻR z Markowoli,

– w piątek – KŻR z Wysokiego Koła,

– w sobotę – KŻR św. Dominika.

W sobotę odbędzie się XV Pielgrzymka Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej. Początek o godz. 9.30, o 10.00 – powitanie. O 12.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bp. Marka Solarczyka. Zapraszamy wszystkich do udziału. Strażaków z Wysokiego Koła i Opatkowic prosimy o pomoc w przygotowaniach i zabezpieczeniu porządku na parkingach. Ministrantów zapraszamy do służenia na Mszy św. Do obsługi pielgrzymów prosimy KŻR, Margaretki i parafian. Panów z ŻR prosimy w sobotę po 15.00, aby pomgli posprzątać po uroczystości.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu kościoła i otoczenia. Zapraszamy w środę od 9.00 lub od 15.00 (również mężczyzn). Potrzebna jest pomoc w sprzątaniu po remoncie na plebanii. W piątek o 13.00 przygotowania zupy wysokolskiej – krojenie warzyw itp. O warzywa prosimy jak zwykle Regów.

Prosimy o podjęcie dyżuru przy pokoszeniu trawy w tym tygodniu mieszkańców Boguszówki.

 Dziękuję za zamówioną Mszę św. w mojej intencji z racji 50. rocznicy urodzin, która przypada 30 września. Zapraszam zatem w piątek do wspólnej modlitwy o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę odbędzie się Odpust w naszej parafii z racji głównego tytułu kościoła: NMP Królowej Różańca św. O godz. 11.30 Różaniec, a o godz. 12.00 suma odpustowa, którą odprawi ks. kan. Krzysztof Ćwiek, proboszcz z radomskiej katedry. Po Sumie procesja eucharystyczna (zapraszamy asystę). O 16.30 nabożeństwo Różańcowe i wieczorna Msza św. o 17.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła, a w środę od 9.00 albo od 15.00 zapraszamy mieszkańców Wysokiego Koła z tzw. ul. Kolejowej.

Dziękujemy za dwie bezimienne ofiary na remont kościoła z Wysokiego Koła – 200 zł. i Puław – 100 zł.