OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 października 2022 r.

  1. Wczoraj gościliśmy Pielgrzymkę Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Tym, którzy pomagali przy sprzątaniu kościoła, placu i ołtarza, kosili trawę, obsługującym pielgrzymów w herbaciarni, w sekretariacie, sklepiku i przy grillu. Dziękujemy panom ze służby porządkowej. Jesteśmy bardzo wdzięczni Strażakom z OSP w Opatkowicach i Wysokim Kole i panom, którzy przygotowali plac różańcowy, ustawili namioty, krzesła. Strażakom za porządek na parkingach. Radzie parafialnej z panem Dariuszem Szymańskim na czele i pomagającym mu za wywiezienie zbędnych elementów z krajobrazu Sanktuarium. Dziękujemy za obecność naszej Policji. Dziękujemy za posprzątanie placu po uroczystości. Dziękujemy posługującym na plebanii. Panu Wójtowi, pracownikom Gminy oraz Dyrekcji szkoły w Gniewoszowie za pomoc. Wszystkim dobrodziejom za ofiarowane dary do kuchni. Panu Madejskiemu i pani Piecyk za pieczywo i ciasta, za kwiaty i dekoracje kościoła i ołtarza polowego. Pani Annie Bachanek za ugotowanie zupy i bigosu. Trudno byłoby wymienić wszystkich, ale bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za jakiekolwiek zaangażowanie i wiemy, że poświęciliście naszemu Sanktuarium dużo czasu mimo wielu swoich prac i obowiązków. Dzięki Wam pielgrzymi czuli się tu dobrze.
  2. Przez cały październik nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki na planszę, a najgorliwsze na koniec dostaną nagrodę.
  3. W czwartek na 17.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji proboszcza z racji imienin.
  4. W najbliższy 1. piątek miesiąca możliwość spowiedzi św. od godz. 16.15, a w sobotę Msza św. przed Cudownym Obrazem w intencjach zbiorowych.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, a w następną sobotę zapraszamy mieszkańców Wysokiego Koła (od remizy lewa strona i nr 36, 37, 69a).